Nejprodávanější hodinky - říjen 2013

Nejprodávanější hodinky měsíce října jsou dámské hodinky Delicass, které nabízíme v 6 barevných provedeních. Hodinky jsou typově typicky dámské s nádechem něžnosti, tajemna a ženské intimity. Jedná se spíše o šperk v podobě náramku, o čem svědčí i několik vrstev, které jsou omotány kolem dámského zápěstí.

Dámské hodinky Delicass nejsou automatické, nejedná se o mechanické hodinky, hodinky jsou na baterii a chod pohání klasický strojek typu quartz. Mnoho žen zaujme drobný přívěšek, který má podobu motýlku a vyznívá do retro stylu. Uchycení pásku od samotného těla hodinek je také poněkud netradiční a to přes opět retro evokující sponu, do jejíhož oka je pásek uchycen. Máme za to, že tyto něžné hodinky hojně objednávají muži pro své partnerky, jak vypovídají objednávky.

Často si tak muž vybere hodinky v pánské kategorii a tyto dámské hodinky Delicass jsou do objednávky doplněny, aby mohla být využita akce 2+1 hodinky zdarma. Tato akce se totiž vztahuje na všechny hodinky z naší nabídky, bez ohledu na jejich cenu. Tyto hodinky jsou samozřejmě objednávány i ženami, což je zcela pochopitelné, je ovšem zajímavé, že pokud si tyto hodinky objednávají ženy, pak volí hnědé a tyrkysové barvy. Pokud hodinky objednává muž, v devadesáti procentech vybere barvu oranžovou.

Resume : Krásné a unikátní dámské hodinky s duší. Hodinky plní jednak funkci ukazatele času a pak také  módního doplňku v podobě elegantního náramku. Pracovně tyto hodinky nazýváme jemné hodinky s motýlkem.

       

Neoriginály se slevou až 95%

Jsme ověřeni tisíci zákazníky za více jak 10 let na trhu!

Naše další levné produkty!

 

Nejoblíbenější zboží

Náramek Lisa

Cena: 499,00 Kč

Elegantní hodinky Lander

Cena: 499,00 Kč